«

»

Apr
25

Sporta aktivitātes jaunajā mācību semestrī.Sporta aktivitātes jaunajā mācību semestrī.

Jau pagājuši trīs  mēneši kopš uzsākts jaunais mācību semestris. Šai laikā tehnikuma audzēkņi ir piedalījušies vairākās gan pilsētas, gan skolas mēroga sacensībās.

Liepājas pilsētas florbola čempionātā mūsu skolas komandai šogad neveicās tik labi kā iepriekšējā sezonā. Starp visām pilsētas mācību iestādēm ierindojāmiem tikai 7.vietā (iepriekš 5.vieta).  Tas tikai norāda, ka  iespējas pilnveidot savu meistarību vēl nav izsmeltas.
Janvārī tika organizēts galda tenisa  turnīrs, kurš diemžēl neizraisīja lielu interesentu atsaucību.

Astoņu dalībnieku konkurencē
1. vietu izcīnīja Dāvis Tarasenko 2KD
2.vieta Jānis Janvāris                     3TĒ
3.vieta Gunārs Granovskis            1KD

16.aprīlī noslēdzās  pirmais tehnikuma vēsturē organizētais badmintona čempionāts, kurā savu dalību pieteica 21 interesents.

Dalībnieki tika sadalīti 3 apakšgrupās, spēles notika līdz 2 setu uzvarai. Kopumā tika izspēlētas 80 spēles.

Jauniešu konkurencē
1.vieta      Gunāram Granovskim     1KD
2.vieta      Jānim Vilkaveckim        1BBG
3.vieta      Ingusam Timbaram       1BBG

Jaunietēm 
1.vieta      Evitai Klišai                       4TV
2.vieta      Brendai Rašmanei          1KK
3.vieta      Madarai Dekantei           1KK

Dubultspēlēs
1.vieta     G.Granovskis/ G. Grockis     1KD
2.vieta     J.Vilkaveckis/I.Timbars      1BBG
3.vieta     H.Žakarītis/D.Jansons          1KE 

20.aplilī skolas komanda piedalījās Kurzenes reģiona skolu jaunatnes peintbola čempionātā, kurā dalību pieteica 12 Liepājas mācību iestādes. Katrai komandai  bija jāsacenšas ar septiņām komandām.  Mūsu pretinieki bija Mākslas koledža, 1.ģim., 12. vsk,  5. vsk,   , 8. vsk,  3. vsk,  15. vsk.

Spēles uzdevums:  5 minūšu laikā nogādāt nosacītu bumbu no savas dislokācijas vietas pretinieka nocietinājumā, zaudējot pēc iespējas mazāk savu cīnītāju un nodarot lielāku kaitējumu pretinieka komandai.

Mūsu skolas komandu šajās sacensībās pārstāvēja:
komandas kapteinis Aivars Zaļai 2KA, 
Mikuss Kozlovskis     2KA,
 Emīls Reinsons         2KL, 
Jānis Vilkaveckis       1BBG, 
Inguss Timbars          1BBG, 
Edgars Pušpurs           1BAT, 
Elvis Bērziņš               1BAT.

Lai arī pieredzes šādās  sacensībās bija minimālas, emocijas un cīņas spars neizpalika. Katrai spēlei  tika izstrādāta jauna cīņas  taktika, kuru komanda centās realizēt. Kopvērtējumā ieridojāmies 8. vietā.  Ceram ka nākošajās sacensībās  mums veiksies labāk.

[Gallery not found]Jau pagājuši trīs  mēneši kopš uzsākts jaunais mācību semestris. Šai laikā tehnikuma audzēkņi ir piedalījušies vairākās gan pilsētas, gan skolas mēroga sacensībās.

Liepājas pilsētas florbola čempionātā mūsu skolas komandai šogad neveicās tik labi kā iepriekšējā sezonā. Starp visām pilsētas mācību iestādēm ierindojāmiem tikai 7.vietā (iepriekš 5.vieta).  Tas tikai norāda, ka  iespējas pilnveidot savu meistarību vēl nav izsmeltas.
Janvārī tika organizēts galda tenisa  turnīrs, kurš diemžēl neizraisīja lielu interesentu atsaucību.

Astoņu dalībnieku konkurencē
1. vietu izcīnīja Dāvis Tarasenko 2KD
2.vieta Jānis Janvāris                     3TĒ
3.vieta Gunārs Granovskis            1KD

16.aprīlī noslēdzās  pirmais tehnikuma vēsturē organizētais badmintona čempionāts, kurā savu dalību pieteica 21 interesents.

Dalībnieki tika sadalīti 3 apakšgrupās, spēles notika līdz 2 setu uzvarai. Kopumā tika izspēlētas 80 spēles.

Jauniešu konkurencē
1.vieta      Gunāram Granovskim     1KD
2.vieta      Jānim Vilkaveckim        1BBG
3.vieta      Ingusam Timbaram       1BBG

Jaunietēm 
1.vieta      Evitai Klišai                       4TV
2.vieta      Brendai Rašmanei          1KK
3.vieta      Madarai Dekantei           1KK

Dubultspēlēs
1.vieta     G.Granovskis/ G. Grockis     1KD
2.vieta     J.Vilkaveckis/I.Timbars      1BBG
3.vieta     H.Žakarītis/D.Jansons          1KE 

20.aplilī skolas komanda piedalījās Kurzenes reģiona skolu jaunatnes peintbola čempionātā, kurā dalību pieteica 12 Liepājas mācību iestādes. Katrai komandai  bija jāsacenšas ar septiņām komandām.  Mūsu pretinieki bija Mākslas koledža, 1.ģim., 12. vsk,  5. vsk,   , 8. vsk,  3. vsk,  15. vsk.

Spēles uzdevums:  5 minūšu laikā nogādāt nosacītu bumbu no savas dislokācijas vietas pretinieka nocietinājumā, zaudējot pēc iespējas mazāk savu cīnītāju un nodarot lielāku kaitējumu pretinieka komandai.

Mūsu skolas komandu šajās sacensībās pārstāvēja:
komandas kapteinis Aivars Zaļai 2KA, 
Mikuss Kozlovskis     2KA,
 Emīls Reinsons         2KL, 
Jānis Vilkaveckis       1BBG, 
Inguss Timbars          1BBG, 
Edgars Pušpurs           1BAT, 
Elvis Bērziņš               1BAT.

Lai arī pieredzes šādās  sacensībās bija minimālas, emocijas un cīņas spars neizpalika. Katrai spēlei  tika izstrādāta jauna cīņas  taktika, kuru komanda centās realizēt. Kopvērtējumā ieridojāmies 8. vietā.  Ceram ka nākošajās sacensībās  mums veiksies labāk.

[Gallery not found]