«

»

Feb
04

Tehnikumā noskaidroti Biznesa plānu konkursa uzvarētāji

2014. gada 16. janvārī PIKC „ Liepājas Valsts tehnikums”  notika Biznesa plānu konkursa fināls.

Pasākumu atklāja un vadīja Biznesa plānu konkursa organizators Andis Kūms.

Klātesošos uzrunāja tehnikuma direktors Agris Ruperts un Biznesa augstskolas „Turība” valdes priekšsēdētājam Aldis Baumanis.

Biznesa plānu konkursā piedalījās piecas komandas. Uzstāšanās kārtas numuru komandas izlozēja konkursa laikā, izmantojot vienu no konkursa biznesa idejām – „Pozirats”.

Pozirats” bija labvēlīgs saviem autoriem – 4KK grupas audzēkņiem Alvim Balodim un Helmutam Gertsonam, kas savu biznesa plānu prezentēja pirmie. Viņi pārstāvēja SIA „Almants” un demonstrēja vairākus dažādu krāsu un noskaņu poziratus.

Ar otro numuru savu biznesa ideju prezentēja 3KK grupas audzēkne Natālija Popova, kas parādīja, kā var dod otru dzīvi izlietotiem stikla priekšmetiem, tos mākslinieciski apgleznojot.

Visatraktīvākā bija 3KF grupas audzēknes Vikas Romaško prezentācija, kas piedāvāja kaklasaites sievietēm. SIA „TIE TOP TIE” ar atraktīvo prezentāciju ieguva „Skatītāju simpātijas” balvu.

Kā ceturtās savu biznesa plānu prezentēja Ineta Lagzdiņa un Dana Blažinska (4KK), kuras ir izveidojušas SIA „Pufiks”. Viņas skatītājiem demonstrēja dažādu apsveikumu dekorēšanas iespējas.

Piekto kārtas numuru bija izlozējuši SIA „Garkaklis” pārstāvji 4KM grupas audzēknis Kaspars Gauja un 3KK grupas audzēkne Monta Peniķe. Viņi aizstāvēja savu biznesa ideju par strausu audzēšanu.

Pēc žūrijas vērtējuma vietu sadalījums ir sekojošs:

1. vieta- SIA „Almants”

2. vieta-SIA „Garkaklis”

3. vieta- SIA „TIE TOP TIE”

Pirmo trīs vietu laureāti saņēma diplomus, bet ceturtās un piektās vietas ieguvēji –atzinības rakstus, ko kopā ar nelielām dāvanām pasniedza tehnikuma direktors Agris Ruperts. Dāvanas pasniedza arī Biznesa augstskolas „Turība” valdes priekšēdētājs Aldis Baumanis un BA „Turība” Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa.

Pasākumu apmeklēja liels skaits komercgrupu audzēkņu, kas ar lielu interesi sekoja līdzi konkursa biznesa idejām.

[Gallery not found]