«

»

Jūn
06

Tehnikuma 3KD grupas audzēkņi ZZ čempionāta 2014 finālā

31.maijā tehnikuma audzēkņi devās uz Rīgu, lai cīnītos par galveno ZZ Čempionāta 2014 balvu ,,Arēnā Rīga”.

Pavisam finālā piedalījās 64 komandas 9. -12. klašu grupā.

Šī gada “ZZ Čempionāts” ir vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles tā astoņus gadus ilgajā vēsturē, un tā finālā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – gandrīz 6000 skolēnu no visas Latvijas.

Kopā bija trīs posmi:
• stafetes,
• zz deja,
• izmeklētājs un ūdensmetējs.

Katrā posmā skolēni demonstrēja savu spēju sadarboties komandā un pielietot katra komandas dalībnieka talantus un erudīciju.

Līdztekus sacensībām, pie “Arēna Rīga” notika dažādas sportiskas un izklaidējošas aktivitātes – uzstājās Miks Dukurs, Agnese Rakovska, grupas “PeR”, “Musiqq” un “Carnival Youth”

Lai gan godalgotas vietas tehnikuma audzēkņi nenopelnīja, pasākums pēc viņu teiktā: ,,paliks atmiņā, kā brīnišķīgi pavadīts laiks, kas saliedēja kursu ne pa jokam!”
Žēl esot tikai tas, ka šis bija pēdējais gads, kad varēja piedalīties, jo nu jau Tehnikuma vārdu ZZ čempionāta būs jānes, kādam jaunākam kursam.

Paldies par izturību un piedalīšanos!
Komandas kapteine – Ilze Hermane un viss komandas sastāvs: Aigars Zītars, Aivis Vangovskis, Andris Grindulis, Linards Ameriks, Aleksejs Ļevenčiks, Kristaps Oglaitis, Dāvids Tarasenko, Nauris Stankevics, Ģirts Štamers, Dāvis Briedis.
Un atbalstītāji: Gatis Stalšans, Māris Vecbrālis, Arturs Klaivs.

[Gallery not found]