«

»

Feb
09

Tērpu stila speciālisti piedalās modes dienā “Krāsu sprādziens”

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Laumiņa” 29.janvārī notika modes diena  „Krāsu sprādziens ziemā”.   Modes dienā  demonstrēja tērpu kolekcijas no Liepājas bērnu un jauniešu centra,   Liepājas vidusskolām,   Ventspils Jaunrades nama,  Virbu pamatskolas, Saldus novada Nīgrandes Bērnu un jauniešu centra, Aizputes novada Skolēnu jaunrades centra, Talsu novada Bērnu un jauniešu centra, Apriķu pamatskolas un Pūņu pamatskolas pulciņiem. Pasākumā piedalījās 19 tērpu kolekcijas ar 155 dalībniekiem.

Tērpu kolekcijas vērtēja žūrija.Šogad žūrijā bija Liepājas Bērnu un jaunatnes centra direktore Inga Auziņa, Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas frizieru un tēlu pamatu skolotāja Evita Ernstsone, Liepājas Valsts tehnikuma tekstila nozares specialitātes vadītāja Ligita Reimane un friziere Līga Grantiņa.

Pēc konkursa kolekciju demonstrējumiem visi dalībnieki varēja vērot Liepājas Valsts tehnikuma, tērpu stila speciālistu 3.kursa audzēkņu demonstrēto svārku kolekciju un   2.kursa darinātos sarafānus ar aplikācijām, kurus izdejoja Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju studijas “Rotaļa” audzēknes.

[Gallery not found]