«

»

Okt
12

Tehnikumā aizvadīta “Tehniskā daudzcīņa”

Karjeras nedēļas laikā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” norisinājās konkurss “Tehniskā daudzcīņa”, kurā piedalījās komandas no Grobiņas ģimnāzijas, Liepājas 8. vidusskolas, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas, Liepājas 7. vidusskolas, J. Čakstes Liepājas 10. vidusskolas, Liepājas 2. vidusskolas un Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas. Komandu sacensībās startēja 8. klases skolēni kopā ar kādu pieaugušo – tēti, brāli, skolotāju, vectēvu.

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” skolotāji un audzēkņi bija sagatavojuši dažādus neparastu uzdevumus, kuros dalībniekiem bija jāparāda savas zināšanas, jādarbojas kā komandai un jāpamāca vienam otru.

Konkursanti klāja brokastu galdu, piešuva ausi mazākā brāļa vai māsas rotaļļu lācītim, ēvelēja skaidas, pēc shēmas salika aparātu, veica apdares darbus, darbojās ar metāla stieplēm, automehānikas darbnīcā strādāja pie aizdedzes dzinēja stenda. Un visbeidzot piedalījās komandas piedalījās stafetē, kurā brauca ar ratiem un kārtoja uzgriežņu atslēgas.

1.vietu ieguva J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolas komanda (Sandis un Oskars Lēvaldi), 2. vietā – Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas komanda (Ernests Andis un Mārtiņš Gmireki), 3. vietā – Grobiņas ģimnāzija (Kārlis un Nauris Ūtrupi). Savukārt ātruma un veiklības stafetē uzvarēja Liepājas 8. vidusskolas komanda – Andrejs un Radions Maļcevi.

Balvas konkursantiem bija sarūpējuši PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, zinātkāres centrs “ZINOO Liepāja”, Liepājas kartingu halle “Blue Shock Race”, SIA “Liepājas papīrs”, restorāns “Upe”, SIA “Airoc”, un citi sponsori. Uzvarētāji saņēma oriģinālas tehnikuma topošo šuvēju darinātas medaļas.

[Gallery not found]