«

»

Jūn
28

Noslēdzas kvalifikācijas eksāmeni

Trīs dienas, no 19. līdz 21. jūnijam, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” pēdējo kursu audzēkņi kārtoja kvalifikācijas eksāmenus, lai pēdējo reizi skolas telpās pierādītu savas spējas izvēlētajā profesijā.

Kopumā kvalifikācijas eksāmenus kārtoja 289 tehnikuma audzēkņi, iegūstot vidējo vērtējumu 7,8 balles, kas ir augstāks vērtējums nekā pagaišgad, kad vidējā atzīme kvalifikācijas eksāmenos bija 7,4 balles.

Šogad vislabākos rezultātus ieguva 4. kursa grāmatveža profesijas audzēkņi, iegūstot vidējo atzīmju vērtējumu 9,73 balles. Otrajā vietā ar labiem vērtējumiem kvalifikācijas eksāmenos ierindojas 3. kursa konditori, kuru vidējais vērtējums ir 8,71 balles un trešajā vietā ar vidējo atzīmi 8,50 ierindojas 4. kursa transporta pārvadājumu komercdarbinieki. Liels prieks arī par 4. kursa komercdarbiniekiem, mehatronisku sistēmu tehniķiem, 3. kursa pavāriem, 4. kursa viesmīlības pakalpojumu speciālistiem un Jauniešu garantijas finansētās izglītības programmas kuģa pavāriem, kuru vidējā atzīme arī bija augstāka par 8 ballēm.

Jau šo sestdien, 1.jūlijā, tehnikuma telpās tiks rīkots izlaidums, ar ko arī noslēgsies jauno profesionāļu gaitas PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”.

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” novēl panākumus arī turpmākajās dzīves gaitās!