«

»

Okt
26

No sirds uz sirdi

19. oktobrī PIKC “Liepājas  Valsts tehnikums” Vānes ielas dienesta viesnīcā dzīvojošie audzēkņi, akcijas “Labo darbu nedēļa 2017” ietvaros, ciemojās Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmē „Lauvas sirds”.

Par viesnīcā dzīvojošo audzēkņu  saziedotajiem līdzekļiem tika nopirkts patversmei pats nepieciešamākais, kā arī  kārumi četrkājainajiem draugiem. Aizbraucot uz patversmi „Lauvas sirds”, mūs sagaidīja patversmes personāls. Darbinieki pastāstīja par ikdienas dzīvi patversmē, par to kā četrkājainie draugi nonāk pie viņiem, kā viņi tiek  aprūpēti. Vispirms apciemojām kaķus viņu lielajā istabā, pēc tam   izvedām pastaigā  suņukus.  Viņi  jutās bezgala laimīgi un priecīgi!

Lielu paldies jāsaka Agritai Kronbergai 2ĒS un Sindijai Daizei 2ĒS, kuras ar lielu pacietību un smaidu vāca ziedojumus. Protams, liels paldies visiem ziedotājiem, it īpaši lielākajiem ziedotājiem – Sindijai Daizei 2ĒS, Ivetai Daizei 1ĒS, Matīsam Lauzim RTU, Marijai Petrauskai  5.vidusskola, Laurai Poļanskai 2FD, Sintijai Aivitai Naumčikai 2FD.

[Gallery not found]