«

»

Okt
03

Skolotāju dienas svinības tehnikumā

Pirmdien, 2. oktobrī, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” tika atzīmēta Starptautiskā Skolotāju diena, kuras laikā skolas vadība pateicās mūsu skolotājiem par ieguldīto darbu, uzsverot skolotāju svarīgo lomu izglītības kvalitātes un zināšanu nodrošināšanā.

Lai izrādītu savu cieņu skolotājiem, pašpārvalde pasākumu atklāja ar aicinājumu skolotājus parakstīties uz sagatavota plakāta, kas simbolizē mūsu stipro skolu un tās pamatbalstu – skolotājus. Vēlāk šis plakāts tiks izlikts skolas telpās, kur to varēs apskatīt arī skolas viesi.

Skolotājiem tika izsniegtas pateicības par audzēkņu motivēšanu un ieguldīto darbu, kas sekmēja augstus audzēkņu sasniegumus sportā, vispārizglītojošos mācību priekšmetu olimpiādēs, Latvijas nacionālā jauno profesionāļu konkursā “SkillsLatvia 2017”, un  citos konkursos un eksāmenos.

Pēc svinīgās daļas skolotāji tika aicināti uz skolas ēdnīcu, lai patīkamā atmosfērā pie kafijas tases noklausītos par piedzīvojumiem un redzēto pieredzes braucienā uz Amerikas pilsētu Sietlu, kuru laimēja skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) “Wild Beard” izveidotājs un mūsu audzēknis Dāvids Kokainis ar savu komandu.

“Liepājas Valsts tehnikums” pateicas saviem skolotājiem par ieguldīto darbu un laiku katrā audzēknī, kas sekmē kvalitatīvu zināšanu ieguvi un augstus sasniegumus konkursos un eksāmenos!

[Gallery not found]