«

»

Nov
29

Līdzdalība akcijā “Ķepainīšu ceļš uz mājām”

Sestdien, 25. novembrī tirdzniecības centrā “Baata” jau astoto reizi notika labdarības akcija “Ķepainīšu ceļš uz mājām”, kurā regulāri piedalās arī tehnikuma audzēkņu pašpārvaldes pārstāvji izglītības metodiķes Edītes Virgas vadībā. Akcijas galvenais mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, parādīt Liepājas Dzīvnieku patversmes komandas darbu un galvenais – atrast jaunus, atbildīgus saimniekus patversmes iemītniekiem.

Uz TC “Baata” tika atvesti pieci kaķi, kurus interesentiem bija iespēja uzlūkot, kā arī dot kādam no viņiem pastāvīgas mājas.

No plkst. 12:00 līdz 16:00 apmeklētāji varēja ziedot patversmes dzīvniekiem gan naudu, gan barību, gan segas u.c. nepieciešamās lietas. Paralēli pasākumam darbojās tirdziņš ar pašdarinātām skaistumlietiņām, kuras pret ziedojumu varēja saņemt ikviens apmeklētājs. Dienas beigās tika saziedoti 294,44 eiro. Dzīvnieku patversmes vadītāja Anžela Dolmatova bija ļoti pateicīga visiem ziedotājiem, palīgiem un arī Liepājas suņu terapeitu komandai un tās koordinatoram Ingaram Gudermanim, biedrības „Dižvanagi” komandai par atbalstu un interesantajiem priekšnesumiem, ko rādīja dažādu sugu suņi. Aizraujošu priekšnesumu bija sagatavojuši Igors un Olga ar savu mīluļu – suņu dejām. Vislielāko prieku dzīvnieki sagādāja bērniem, jo arī viņi tika iesaistīti priekšnesumos un drīkstēja samīļot pūkainos draugus.

Tehnikuma jaunieši jutās noguruši, taču gandarīti par labi padarītu darbu. Akcijā iesaistījās: Andželika Davidova (1VS), Daiga Solovjova (1LD), Leonīds Dišlovojs (4ET), Roberts Deksnis (4ET) un Viktorija Poce (absolvente) ar draudzeni.

[Gallery not found]