«

»

Jan
12

Godina tehnikuma izcilos izglītojamos

11. janvārī PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” administrācija godināja 34. tehnikuma audzēkņus, kuri 2017. gadā pierādījuši sevi ar izciliem sasniegumiem.

Savas runas laikā tehnikuma direktors Agris Ruperts izteica atzinību tiem audzēkņiem, kurus viņš redz šajā godināšanas pasākumā jau vairākus gadus pēc kārtas.

Pateicības par izciliem sasniegumiem mācību darbā saņēma:

1. kurss – Ieva Sudraba(1FD) un Gerda Kirhnere(1LD).

2. kurss – Monta Bikše(2GR) un Vendija Ziņģe(2TS).

3. kurss – Raivo Robežnieks(3DT),     Endija Godļevska(3FD) un Laura Jurševska(3GR).

4. kurss – Renāts Butkus(4FD), Samanta Kaire(4FD), Amanda Lejniece(4FD), Elīna Vecvagare(4FD) un Daila Ziņģe(4FD).

Pateicības par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs saņēma Maksims Molotkovs(2KD/RK), Laura Jurševska(3GR), Vladlens Vaščilko(3LD) un Aleksej Novik(4MT).

Savukārt pateicības par sasniegumiem profesionālās meistarības konkursos saņēma Markuss Janeks(4ET), Sandis Rabčuks(4ET), Raimonds Kristovskis(4DT), Mārts Lapinskis(4DT), Valdis Prūsis(4AT), Edijs Beļajevs(4AT), Rihards Šnipke(4ET), Renāts Butkus(4FD), Daila Ziņģe(4FD), Elīna Vecvagare(4FD), Valērija Podgaļška(4FD), Remigijus Vencjūns(4FD), Jānis-Sandis Sproģis(3MT), Nauris Voroņins(2AT), Krists Riškus(2AT) un Laura Pirktiņa(2FD).

Pateicības par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un profesionālās meistarības konkursos saņēma Juta Guļaško(3TS), Jānis Birznieks(3MT) un Amanda Lejniece(4FD).

Pateicību par sasniegumiem profesionālās meistarības pilnveidošanā saņēma Dāvids Kokainis(4KD).

Par sasniegumiem sporta sacensībās pateicības tika izsniegtas Elisai Šekerukai(1LD), Anastasijai Ivanovai(2LD) un Raineram Knietam(2AM)

Šie izglītojamie ir mūsu skolas lepnums!

Lai izdodas sasniegt jaunus sasniegumus arī šogad!

[Gallery not found]