«

»

Feb
09

Diskutē par karjeras jautājumiem

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” uzsāk karjeras izglītības atbalsta projektu Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, kura ietveros  ceturtdien, 8. februārī notika pirmais pasākums “Ko sēsi – tas būsi”, kurā piedalījās visi PIKC “Liepājas valsts tehnikums” 1.- 4. kursu izglītojamie.

Pasākumu vadīja un virzīja LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš – Eglītis. Viņš īsumā pastāstīja par savu pieredzi  karjeras plānošanā un akcentēja šodienas darba tirgus izmaiņas pasaulē, karjeras veidošanas nozīmi cilvēka dzīvē, karjeras lēmuma pieņemšanai svarīgākos aspektus – izpratni par pašnovērtējumu, pašdisciplīnu, un personisko attieksmi veiksmīgai karjeras veidošanai. Pasākuma otrā daļā notika paneļdiskusija, kurā piedalījās:

Vita Liepiņa – Nīcas novada domes attīstības nodaļas vadītāja

Dāvis Veilands – restorāna “Piano” šefpavārs

Aivis Tints – sportists, uzņēmējs.

Šie trīs cilvēki dalījās un stāstīja par savu karjeras veidošanu, sastaptajiem šķēršļiem un motivēja jauniešus noticēt sev, nebaidīties riskēt, meklējot jauno un pieņemot ikvienu dzīves izaicinājumu. Diskusijas laikā PIKC “Liepājas valsts tehnikums” audzēkņi anonīmi iesūtīja sev interesējošos jautājumus diskusijas viesiem par dzīves mērķiem, par biznesa vidi un kā tikt galā ar sajūtu, kad nolaižas rokas. Diskusijas dalībnieki aicināja jauniešus nepadoties, sekot savam sapnim un nebaidīties riskēt.

[Gallery not found]