«

»

Feb
19

Labdarība akcija “Prieks sirdī 7”

Jau kā tradīcija ir izveidojusies labdarības akcija “Prieks sirdī”, ko 2012. gadā ieviesa audzēkņu pašpārvaldes prezidente Sintija Makina.

Sestdien, 17. februārī jaunieši devās uz Liepājas Piejūras slimnīcu, lai kopā pavadītu laiku ar bērniem, kuri tur ārstējas un ir ilgstoši šķirti no saviem tuviniekiem. Lai kaut nedaudz īsinātu viņu laiku un aizdzītu skumjas, audzēkņu pašpārvalde kopā jauki pavadīja laiku vingrojot, zīmējot, līmējot, krāsojot, galda spēles spēlējot, rotaļās ejot un sarunājoties.

Kopā pavadītās divas stundas paskrēja nemanot, jo tās bija pilnas gaišu, labestīgu domu un aktivitāšu. Cerams, ka šiem bērniem nebūs jāatgriežas šajā slimnīcā un viņiem viss nokārtosies pēc labākā scenārija.

Paldies sakām 2FD grupai un audzinātājai Agnesei Getautei-Zariņai, kā arī 2ĒS grupas audzēkņiem un skolotājai Inesei Šperbergai, kuri atsaucās uz aicinājumu ziedot kancelejas preces, rotaļlietas, galda spēles un našķus! Paldies projektu koordinatorei Zanei Aizupietei par divām lielām pašceptām ruletēm, ko pēcpusdienā bērni un slimnīcas personāls gardi notiesāja.

Paldies skolotājai Ivetai Lāceklei-Lācei, pašpārvaldes audzēkņiem: Danai Marī Klaivai, Andželikai Davidovai, Dzintaram, Alisei Vērniecei, Vladam Beregovam, Raineram Blagoveščenskim un pašpārvaldes koordinatorei Edītei Virgai, kuri kopā ar bērniem rotaļājās.

Pateicības vārdus tehnikumieši saņēma gan no dežūrējošām māsiņām, gan no audzinatājas, kura pirmdien redzēja sagādātās kancelejas preces, rotaļlietas un galda spēles, kas lieti noder bērnu ārstēšanās procesā.

Dāvāts prieks – dubults prieks. Gandarīti bija visi šajā akcijā iesaistītie.

[Gallery not found]