«

»

Feb
13

Sadraudzība ar Liepājas Jūrniecības koledžu

9. februārī plkst. 20:00 Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē notika sadraudzības pasākums “007BALLE”, kurā piedalījās Liepājas Jūrniecības koledžas un PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” jaunieši. Iecere kopā pavadīt laiku dzima Jūrniecības koledžas pašpārvaldei, kura jau decembrī ievadīja sarunas par pasākumu. Jaunieši vairākkārt tikās, lai paši saviem spēkiem saorganizētu visu nepieciešamo ballei. Ne viss gāja tik gludui, kā gribētos – bija vilšanās, šaubas, izmisums, taču padoties nedrīkstēja. Tā jauniešiem bija neatsverama pieredze, kas vainagojās ar veiksmīgu gala rezultātu – balli.

Ballē muzicēja Aldis Briljonoks un Norlands Millers. Pārtraukumos jaunieši tika nodrošināti ar dažādām interesantām aktivitātēm un fotografēšanos foto stūrītī. Arī apsargi godam pildīja savus pienākumus.

Jaunieši bija pozitīvi uzlādējušies un patīkami pavadījuši laiku dejojot, komunicējot, rotaļās ejot. Nākošais pasākums varētu būt ar citu ievirzi, piemēram, erudītu konkurss. Cerēsim uz tikpat pozitīvu sadarbību un jaunu ideju īstenošanu arī turpmāk!

[Gallery not found]