«

»

Mar
12

Meistarklasē iegūst jaunas zināšanas

2018. gada 8. martā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” topošajiem frizieriem norisinājās meistarklase “Jaunākās tendences matu apstrādē un frizūru veidošanā”.

Meistarklasi nodrošināja Profesionālās skaistumkopšanas izglītības centrs “KLĒRS STUDIJA” un to vadīja nozares profesionāļi Nataļja Misiņa un Linda Rozenberga.

Topošās frizieres meistarklases laikā apguva kā sagatavot matus pirms matu veidošanas, kādus produktus izvēlēties atbilstoši matu struktūrai un frizūrai, un pēc tam šīs zināšanas audzēknes varēja pielietot arī praktiski tehnikuma frizētavā.

Meistarklase tika rīkota Valsts izglītības attīstības aģentūras Eiropas Savienības fondu darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” projekts “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” Nr. 7.2.1.2./15/I/001, un Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa “Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci” Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

[Gallery not found]