«

»

Apr
11

Jaunieši apmeklēja divus ar reklāmu saistītus uzņēmumus – SIA “Dardedze Hologrāfija” un ”Ink Idea”

Eiropas sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietveros PIKC “Liepājas Valsts Tehnikums” jaunieši šā gada  10. aprīlī apmeklēja uzņēmumus SIA “Dardedze Hologrāfija” un ”Ink Idea”.

“Dardedze Hologrāfija” audzēkņus sagaidīja uzņēmuma pārstāve Lauma Zvaigzne, kura pastāstīja  par uzņēmuma ideju un izveda ekskursijā pa ražošanas telpu, pastāstot par katru iekārtu, tās darbību un  nozīmi drukas materiālu sagatavošanā. Jauniešiem bija iespēja savā īpašumā iegūt arī mācību materiālus – grāmatu sagataves, bukletus, un gatavas grāmatas. Tāpat jauniešiem bija iespēja aptaustīt poligrāfijai sagatavotus speciālus cirtņus, ar kuriem tiek iegūts dažādas formas produkti. Ekskursijas ietvaros tika apmeklēta arī rokdarbu darbnīca, kur uzņēmumā  paralēli automatizētām iekārtām, darbinieki ar rokām loka kastes, veido  iepakojumus un ar spirālēm iesien kalendārus.  Jauniešiem bija iespēja pabūt darba dienas viducī un redzēt darba specifiku visā tās krāšņumā.

Savukārt uzņēmumā “Ink Idea”  audzēkņus sagaidīja vadītāja Daiga Konrade, kas atļāva jauniešiem vēl dziļāk ielūkoties profesijas aizkulisēs, pastāstot gan par uzņēmumu, gan ļaujot pašiem praktiski darboties. Jaunieši tika sadalīti četrās grupās un katra no grupām varēja  redzēt kā tiek ploterēts LVT Logo un pēcāk pamēģināt izgriezt un attīrīt reklāmas nesēju tā, lai tas ir izmantojams darbībā, kā arī katrs no skolēniem izmēģināja roku banera kniedēšanas procesā izmantojot āmuru un kniedes.

Ekskursiju laikā tika noskaidrotas prakses iespējas, nosacījumi un gūta iedvesma redzot, kā ikdienā notiek uzņēmumu darbs sākot no vadības, beidzot ar reklāmas materiālu sagataves darbiem. Paldies uzņēmumiem par viesmīlīgu uzņemšanu!

[Gallery not found]