«

»

Apr
13

Vairāku dienu garumā, viesi no Turcijas iegūst zināšanas par metālapstrādi

No 10. līdz 12. aprīlim PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” viesojās mobilitātes dalībnieki no Turcijas. Kopumā 8 audzēkņi, 3 pedagogi un skolas direktors Turcijas izglītības institūcijas Fettah Tamince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Antālija) Erasmus+ programmas projekta “Maritime in European Standards”, Nr. 2017-1-TR01-KA102-039160, kurā Liepājas Jūrniecības koledža iesaistījusies kā sadarbības partneris, trīs dienu garumā viesojās tehnikumā, kur metālapstrādes un mehatronikas skolotāji izstrādāja, sagatavoja un novadīja ārzemju viesiem nodarbības.

Nodarbību laikā viesi no mūsu pedagogiem varēja mācīties par CAD programmu, par metālapstrādes pamatiem, CNC vadības principiem, un dažādiem citiem interesantiem un noderīgiem tematiem.

Viesi no Turcijas bija ļoti apmierināti ar mūsu tehnikuma pedagogu stāstīto un atpakaļ uz mājām viņi dosies ar daudz jaunām zināšanām. Tāpat viņi bija arī patīkami pārsteigti par tehnikuma modernajām telpām un aprīkojumu, un kā viņi atzina –  Latvijā ir ļoti augsts izglītības līmenis, kurā tiek teicami sagatavoti jaunie profesionāļi.

[Gallery not found]