«

»

Mai
28

Pašpārvaldes audzēkņi atbalsta labdarības akciju “Ķepainīšu ceļš uz mājām”

Sestdien, 26. maijā TC “Baata” norisinājās LKB ”Dzīvnieku aizsardzības grupa” Liepājas Dzīvnieku patversmes rīkotā patversmē dzīvojošo kaķu izstāde “Ķepainīšu ceļš uz mājām”. Šī labdarības akcija aizsākās jau 2015.gadā ar mērķi atrast patversmes kaķiem jaunus saimniekus.

Ar dzīvnieku patversmes vadītāju Anželu Dolmatovu PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” audzēkņiem un skolotājiem ir izveidojusies ilgstoša sadarbība. Jaunieši – Alise Štamere (2GR), Alise Vērniece (1GR), Gunārs Zonenbergs (1MT) un absolvente Marta Zvirbule arī šoreiz labprāt piedalījās akcijā, uzrunāja tirdzniecības centra apmeklētājus un centās pārliecināt par šīs akcijas nozīmīgumu un nepieciešamību, kā arī iedrošināt uzņemties atbildību par kādu no dzīvniekiem.

Paralēli kaķu izstādei apmeklētāji varēja baudīt daudzveidīgu kultūras programmu, kuru  vadīja 4FD grupas audzēknis Renāts Butkus. Ar aizkustinošām dziesmām iepriecināja grupa „Melnraksts” jaunieši, kuru sastāvā ir mūsu audzēkņi Everita Kozule (1LD), Ritvars Alkšars (2MT), absolventi Arturs Rukuts, Alvis Kopštāls un Guntis Kopštāls. Individuāli uzstājās 1TS audzēknis Ivis Paegleskalns. Tempermentīgu dziedājumu sniedza baltkrievu dziesmu ansamblis “Pauļinka” (Liepājas baltkrievu kopiena MARA). Bet ģimenes ar bērniem labprāt vēroja “Canis Group Liepāja” kanisterapijas suņu paraugdemonstrējumus un arī iesaistījās tajos. Aizraujošus trikus rādīja jautrie korgiji Šans un Žetems.

Pasākuma ietvaros bija iespēja saņemt informāciju par dzīvnieku adopcijas noteikumiem un ziedot dzīvnieku patversmei ikdienā nepieciešamās lietas.

Visi labdarības akcijā iesaistītie bija gandarīti par paveikto, jo tika pievērsta sabiedrības uzmanība par pamesto un no cietsirdīgas attieksmes cietušo dzīvnieku problēmai. Un iepriecināja fakts, ka viens no ķepaiņiem atrada sev jaunus saimniekus un mājas.

[Gallery not found]