«

»

Jūl
02

Iegūst diplomus par specialitātes apgūšanu

29. jūnijā visiem pēdējā kursa audzēkņiem bija liela diena – visi audzēkņi saņēma diplomus par apgūto specialitāti. Kopumā šogad izlaidums notika 17 grupām un vislielākais gandarījums skolas vadībai ir par iespēju izstrādāt friziera programmu, kā arī par audzēkņu rezultātiem kvalifikācijas eksāmenos, profesionālajos meistarības konkursos un arī vispārējo priekšmetu olimpiādēs pilsētas mērogā.

Izlaiduma laikā finanšu darbinieks Renāts Butkus, tērpu stila speciāliste Megija Lazdiņa un apdares darbu tehniķis Valdis Prūsis saņēma pateicības vārdus no Latvijas Republikas Ministra prezidenta Māra Kučinska, Megija un Valdis saņēma arī atzinību par piedalīšanos nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2018. Savukārt, lielāko balvu – simtgades stipendiju 500 euro vērtībā saņēma tehnikuma labākais audzēknis Valdis Prūsis.

Priecājamies, ka darba tirgu papildinās talantīgi, mērķtiecīgi un vienkārši fantastiski cilvēki.

P.S Sava izlaiduma bildes meklē savā e-klases pastā!

Atgādinām, ka šobrīd tehnikumā norisinās jauno audzēkņu uzņemšana, tāpēc ja vēlies arī kļūt par darba tirgū pieprasītu speciālistu, līdz 9. augustam katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00 vari iesniegt savus dokumentus.

Izlaidums plkst. 10.00

[Gallery not found]

Izlaidums plkst. 12.00

[Gallery not found]

Izlaidums plkst. 14.00

[Gallery not found]

Izlaidums plkst. 16.00

[Gallery not found]

Izlaidums plkst. 18.00

[Gallery not found]