«

»

Okt
03

Dodas informācijas, piedzīvojuma un pieredzes meklējumos uz A/S “Liepājas Papīrs”

Š.g. 01.10.2018 2.kursa Reklāmas pakalpojuma komercdarbinieki un komercdarbinieki devās informācijas, piedzīvojuma un pieredzes meklējumos uz A/S “Liepājas Papīrs”. Bija iespēja iepazīt reālo darba vidi,  iespējamo nākamo mācību prakses vietu.

Pēc uzņēmuma apmeklējuma mēs esam guvuši pozitīvu ieskatu darba vidē. Kursa biedri atzīst, ka ekskursija bija interesanta un mūsu vidū pat ir nākotnes strādnieki. Uzzinājām arī to, ka, lai strādātu ar iekārtām nav vajadzīga speciālā izglītība, jo to ”Liepājas papīrs” esošie darbinieki iemāca uz vietas.

Uzņēmumā mums bija iespēja iepazīt dažādas iekārtas un uzzināt par dažādo etiķešu un uzlīmju druku, uzzināt kā tiek meklēti sadarbības partneri, klenti, cik svarīgi ir noskaidrot maksimāli daudz par uzlīmes ceļu “no drukāšanas sākuma, transportēšanai, uzglabāšanai, līdz precei” Vizītes laikā mums bija iespēja uzdot jautājumus, dzirdēt visu, kas notiek uzņēmumā, tā attīstību. Bija arī iespējā dzirdēt par uzņēmuma eksportu uz ārvalstīm, kā ir mainījušās sadarbības valstu atrašanās vietas.

Liels paldies jāsaka kvalitātes vadības sistēmas vadītājam – Uldim Rozei par iepazīstināšanu ar uzņēmumu un tā novirzienu.