«

»

Okt
10

Karjeras nedēļā izmēģina pavāra profesiju

Vakar, karjeras nedēļas ietvaros, tehnikumā norisinājās meistarklase “Es būšu savas topošās profesijas meistars”, kurā piedalījās skolēni no 11 skolām, kopskaitā 24 bērni. Pasākuma sākumā visi dalībnieki kopā ar saviem pavadošajiem skolotājiem pulcējās tehnikuma aktu zālē, kur ar mazām uzrunām bērnus sveica Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāve un tehnikuma karjeras konsultante. Pēc tam jau bērniem bija jāsadalās pa pāriem, lai virtuvē varētu kopīgi darboties ar mūsu zinošajām skolotājām Veltu Cīpu un Agritu Šulci.

Virtuves meistares katram bērnam bija sagatavojušas jauku, krāsainu bukletu, kurā bija 2 receptes, kuras bērni šajā reizē tad gatavoja. Sagataves jau bija gatavas, bērni pievienoja tik pašu nepieciešamāko un izdekorēja. Viens bija biezpiena pudiņš ar rozīnēm, otrs – ābolu šķēlītes mīklā. Bērniem bija iespēja pašiem griezt, izdekorēt, likt šķēlītes eļļā, tās izcept, noformēt, un galu galā apēst.

Žūrija procesa gaitā izvēlējās  čaklākās, darbīgākās, ieinteresētākās komandas, kuras apbalvoja ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sagatavotiem suvenīriem un diplomu. Pirmo vietu saņēma meitenes no DALP 5. vidusskolas, otro vietu ieguva puišu komanda no Oskara Kalpaka 15. vidusskolas, savukārt trešo vietu ieguva komanda no “Varavīksnes”. Tomēr neviens no dalībniekiem nepalika bez dāvanām. Katrs dalībnieks saņēma piemiņas diplomu par piedalīšanos pasākumā un suvenīrus no Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes un Liepājas Valsts tehnikuma.