«

»

Dec
27

Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi notur līderpozīcijas Darba tiesību un drošības konkursā PROFS 2018

Novembrī, piedaloties Kurzemes reģiona pusfinālā, Liepājas Valsts tehnikuma komanda izcīnīja 1.vietu un tiesības doties uz finālu decembrī sacenšoties zināšanās par praktisku Darba tiesību un Darba aizsardzības zināšanu pielietojumu ar Latvijas labākajām profesionālo vidusskolu komandām. Konkursu jau kopš 2007.gada organizē Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sadarbībā ar Valsts Darba inspekciju un Latvijas Darba devēju konfederāciju, nolūkā pievērst jauniešu uzmanību darba aizsardzības un darba tiesību nozīmīgumam, lai samazinātu nelaimes gadījumu darbā skaitu.

Konkursā jauniešiem bija jāparāda savas zināšanas viktorīnā, jāveido maza apmēra prasības pieteikums, jāzina izvēlēties atbilstošos individuālos aizsardzības līdzekļus un darba apģērbu.

Visā konkursa pastāvēšanas vēsturē tikai divas reizes nav izdevies uzrādīt Latvijā labāko rezultātu. Mūsu priekšteču komandas latiņu ir uzlikušas visai augstu. Tādēļ esam priecīgi, ka arī šogad izdevās izpildīt uzdevumus teicami un iegūt pirmo vietu republikā.

Visi konkursanti pēc sacensības atzinuši, ka viennozīmīgi bija vērts piedalīties konkursā, papildus mācīties, jo pēc tam ir prieks gan par balvām, gan par iegūtajām zināšanām.

Kurzemes reģiona pusfinālā un Latvijas finālā 1.vietu izcīnīja: Laura Jurševska, Endija Godļevska, Linda Fabriciusa, Kaiva Maskalāne, Sabīne Vileike un Vladlens Vaščilko.

Kurzemes reģionā 3.vietu ieguva tehnikuma otrā komanda, kuras satāvā bija Līga Ķipste, Līga Hvoinska Emīls Ozols, Mārtiņš Vasmus, Mārtiņš Svilis un Audris Immers.

Komandas konkursam gatavoja skolotājas Dzintra Bruže un Inga Vasermane.

Apsveicam mūsu zinošos jauniešus un lepojamies par viņu un mūsu kopīgajiem sasniegumiem!