«

»

Feb
27

Tehnikuma skolotāja Agnese Getaute-Zariņa izvirzīta “Ekselences balvai”

19. februārī Latvijas Universitātē tika pasniegta “Ekselences balva”, kur pasniegšanas ceremonijā piedalījās arī PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” pasniedzēja Agnese Getaute-Zariņa.

Ekselences  balvu  piešķir Latvijas  Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs  sadarbībā ar Latvijas Universitātes Fondu, Valsts izglītības satura centru un uzņēmumu asociācijām. Šī balva tiek piešķirta bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājiem, kuri vada mūsdienīgas un aizraujošas stundas, motivē jauniešus mācīties un pilnveido savu profesionālo darbību.

Pretendentu atlase norisinājās divās kārtās. “Ekselences balvas”  pirmajai kārtai skolotāju virzīja PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” kolēģi un administrācija, kuri augstu vērtē Agneses Getautes-Zariņas degsmi, aizrautību, pasniegšanas stilu un profesionalitāti.  Kopumā pirmajā kārtā tika saņemti vairāk nekā 300 pieteikumi, bet uz fināla kārtu un svinīgo ceremoniju tika aicināti tikai 5-7 skolotāji no katras mācību priekšmetu grupas. Šo pasniedzēju skaitā bija arī mūsu skolotāja Agnese.

Svinīgajā ceremonijā, kas norisinājās Latvijas Universitātē, pasniedzēja Agnese Getaute-Zariņa saņēma IZM pateicības rakstu un  “Ekselences balvas” finālā “Iedvesmas balvu”  par izcilu darbu inovatīva mācību procesa īstenošanā.

Lepojamies ar Agneses sasniegumiem!  

Foto: Dagne Puncule