«

»

Mar
07

PIKC” Liepājas Valsts tehnikums” 3FD un 2FD apmeklē Liepājas uzņēmumus

1.martā,  PIKC” Liepājas Valsts tehnikums”, 2FD audzēkņi apmeklēja 5 lielāko uzņēmumu Liepājā – AE PARTNER, kas viesmīlīgi uzņēma savā ražotnes ēkā. Jau vairākus gadus AE Partner piedāvā augstas kvalitātes automatizācijas sistēmas dažādiem rūpniecības uzņēmumiem visā pasaulē.

Biroja vadītāja un mārketinga speciālists pastāstīja daudzus interesantus faktus no uzņēmuma ikdienas, kā procesi norit, cik būtiski uzņēmumam ir veidot labvēlīgu un ilgtspējīgu mikroklimatu.
Jaunieši ieguva lielu informācijas apjomu, kas palīdzēs veiksmīgāk izprast biznesa vidi un procesus tajā.

25.februārī, PIKC ”Liepājas Valsts tehnikums” 2.kursa finanšu darbinieki devās izlūkos uz LSEZ ostu un uzņēmumu “Lesjofors Springs LV” LSEZ SIA.  Jauniešiem bija iespēja redzēt daļu no LSEZ teritorijas – ostu.
Ekskursijas otrā daļa, bija uzņēmuma apmeklējums. “Lesjofors Springs LV” LSEZ SIA ir lielākais un modernākais atsperu ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs. Jauniešiem bija iespēja redzēt produkta tapšanas procesu, automatizācijas līmeni, kā arī izzināt produkta virzīšanas politiku uzņēmumā.

Š.g. 21.februārī, mācību procesa ietvaros, papildinot savas teorētiskās zināšanas un sasaistot tās ar praksi, 3FD viesojās Akciju sabiedrība UPB. Jaunieši redzēja ražotni, uzzināja par produkta tapšanas procesu, bija iespēja uzzināt par motivēšanas politiku un uzņēmuma sadarbību ar skolām.