»

Apr
25

2019.gada florbols un 1.vieta

Pilsētas skolu jaunatnes čempionātā  florbolā šogad no 16.04-18.04. startēja sešas vidusskolu komandas.

16. aprīlī 15.vsk. sporta zālē mūsu pirmie pretinieki bija iepriekšējā gada čempioni 6.vsk. Līdzvērtīga spēle izvērtās tikai pirmajā puslaikā,  otrajā puslaikā mūsu puiši bija pārāki visās jomās  un spēli noslēdza ar rezultātu 7:3.  Liepājas 1.ģimnāzija tika sagrauta ar vēl iespaidīgāku rezultātu 11:3.   Neviena no komandām šoreiz nevarēja mums sastādīt nopietnu konkurenci,  pusfinālā pieveicām Draudzīgā aicinājuma  5.vsk.  ar rezutātu 9:4 , finālā  15.vsk. kapitulēja ar rezultātu 14:3.

Mūsu puiši demonstrēja  profesionālu saspēli, labu aizsardzību un perfektu uzbrukumu.  Par turnīra rezutatīvāko spēlētāju tika atdzīts  Sandis Lēvalds, izcils vārtos bija Miks Urstiņš.  Pārdomātu saspēli organizēja  mūsu kapteinis Arvis Aniņš.  Uzbrukumā neapturams bija Markuss Jurjevs.

Paldies visiem puišiem par skaisto spēli , sagādātajām pozitīvajām emocijām  komandas līdzjūtējiem un skatītājiem.

Uzvaru kaldināja: Arvis Aniņš 3MT, Emīls Karzons 3AM, Mikus Dzenis 3LD,

Miks Urstiņš 3MT,  Markuss Jurjevs 2DT, Kristaps Zaharevičs  2KR/RK, Gido Lākutis 2KR/RK, Krists Siksna 2KR/RK, Jānis Freimanis  2FD, Sandis  1PT, Rainers Donis 1MT.