«

»

Apr
01

Audzēkņi no 2FD piedalās SMU tirdziņā Klaipēdā

26.martā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”audzēkņi no 2FD, Ieva Dubāne, Arvis Alksnis, Reinis Šteinbergs un Paula Salmiņa, pārstāvot savu izveidoto uzņēmumu “Classic first”, devās uz Klaipēdu, lai piedalītos SMU tirdziņā.

Lietuvā, jauniešus un pavadošo skolotāju, uzņēma ļoti viesmīlīgi un jauki, pasākums bija izstādes formātā, kur žūrija izvērtēja katru stendu un katru SMU. Kopumā piedalījās 19 SMU, daži no Kauņas, lielākā daļa bija no Klaipēdas un arī liepājnieki.

Izstāde bija tikai dažas stundas, bet kopumā pasākums izvērtās ļoti veiksmīgi, tika pārdoti vairāki produkti un iegūti jauni kontakti.

Pēcpusdienā, pēc intervijām ar žūriju, tika prezentēti SMU, kur četru minūšu laikā bija jāpastāsta par sevi, idejas rašanos, komandu, produkciju, noietu. Liepājas komandā šo izaicinājumu pieņēma realizēt SMU “Classic first” vadītāja Ieva Dubāne, protams, tas notika angļu valodā.

Noslēgumā, pēc žūrijas apspriedes, tika nosaukti labākie SMU, vairākās kategorijās. Nominācija “Labākais stends”ieguva balvu tieši nūsu skolas pārstāvētais SMU- “Classic first”.

Jaunieši bija gandarīti un priecīgi par iegūto nomināciju, jo pieredze tirdziņā, jau starptautiskā līmenī, dos lielāku impulsu savu uzņēmējdarbību attīstīt lielākā mērogā un ar lielāku pārliecību.