«

»

Apr
30

Tehnikuma audzēknis piedalās Jauniešu Saeimā

Pirms kāda laika mums katram bija iespēja nobalsot par mūsu audzēkni Robertu Finku, kurš bija pieteicis savu kandidatūru Jauniešu Saeimā. Jauniešu Saeima ir Latvijas parlamenta projekts, kas jauniešiem dod iespēju paust un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt deputātu ikdienu. Jaunieši piesaka savas idejas vēlēšanām un vāc balsis to atbalstam gluži kā īstās vēlēšanās. Roberts ar mūsu kopīgu atbalstu savāca pietiekoši daudz balsu, lai uzvarētu vēlēšanaās un iegūtu iespēju piedalīties Jauniešu Saeimas sēdē, kas šoreiz norisinājās 2019. gada 26. aprīlī.

Kā raksta pats Roberts: “Šogad, 26. Aprīlī, Latvijas Republikas Saeimā sanāca Jauniešu Saeima, kurā katram Latvijas jaunietim vecumā no 15-21 gadam tiek dota iespēja paust un aizstāvēt savu viedokli gan komisijās, gan arī Saeimas tribīnes priekšā. Top 100 ideju autori iekļūst saeimā, kuri tālāk sanāk uz sēdi parlamentā un visas dienas garumā iepazīst, kā tas ir būt deputātam.
Šajā projektā iespējams ne tikai gūt pieredzi un zināšanas, bet arī gūt jaunus draugus, domubiedrus un iespēja arī aprunāties ar pašreizējās Saeimas deputātiem. Tāpēc, iesaku ikkatram izmēģināt šo unikālo iespēju.”

Lepojamies ar Robertu!