«

»

Mai
21

Atklājam kartingu sacensību sezonu ar godalgotu vietu

17. un 18. maijā Madonā norisinājās Latvijas kartinga atklātā čempionāta 1. posms, LMT auto akadēmijas kartinga kausa 1. posms, Latvijas Rotax izaicinājuma kauss 1. posms un Pro-kart 1. posms, kurā piedalījās arī mūsu audzēkņi no PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”.

Pirmajā dienā norisinājās treniņbraucieni un kvalifikācijas braucieni TK (Tautas klasē), kuras sastāvā ir Ingus Kaņevskis, tomēr tehnisku iemeslu dēļ, Ingus kvalifikācijā nevarēja startēt. Savukārt RM Senior kvalifikācijas braucienā piedalījās Ričards Irbe, iegūstot 7. vietu.

18. maijā notika iesildīšanās braucieni un kvalifikācijas brauciens Tek klasē, kurā startēja Arnis Dreimanis, iegūstot 4. vietu.

Pēc kvalifikācijas braucieniem sekoja priekšfināls, kurā Arnis Dreimnis no 4. vietas pakāpās uz 3. vietu, tomēr neilgi pirms beigām, apdzenot lēnāk braucošu braucēju, atkal palika 4. vietā. Ričards priekšfinālā avarēja, ieskrienot citā braucējā, kurš uz trases bija sagriezies, tāpēc nācās izstāties.

Fināla braucienā Arnis pakāpās uz 2. Vietu un visu brauciena laiku noturēja savas pozīcijas. No pirmās vietas Arni šķira tikai 1,8 sekundes. Savukārt 3. vietas ieguvējs no līderu grupas atpalika par 12 sekundēm. Ričards fināla braucienā startēja no 19 pozīcijas, un brauciena laikā tika līdz 11. vietai, tomēr ar to nepietika, lai noķertu viņa klases līderus, tāpēc kopvērtējumā Ričards ierindojās 7. vietā.

Sezonu esam atklājuši ar labiem rezultātiem!

Paldies pilotiem par labajiem rezultātiem un  mehāniķiem Haraldam Muceniekam un Mārtiņam Rozentālam par operatīvu kartingu remontdarbu veikšanu!

Paldies arī sponsoriem – Prolong un Elme Messer Latvija.

Foto: Mārtiņš Jankovskis