«

»

Mai
31

Sporta dienas laikā atklāj atjaunoto sporta stadionu

30. maija pēcpusdienā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” norisinājās sporta diena, kuras laikā tika svinīgi atklāts atjaunotais sporta stadions.

Pasākuma pirmajā daļā tehnikuma audzēkņi piedalījās dažādās aktivitātēs sagatavotajos kontrolpuntos. Pēc fiziskajām aktivitātēm visi sapulcējās, lai piedalītos stadiona svinīgajā atklāšanā.

Sporta stadionu atklāja PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” direktors Agris Ruperts kopā ar Liepājas Domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti un Domes priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni.

Tehnikuma direktors uzrunā atklāja, ka stadiona atklāšana ir pirmais solis PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” gaidāmajām simtgades svinībām, kuras notiks jau 2020. gadā. Savukārt  Jānis Vilnītis atzina, ka priecājas, ka Liepājā attīstās sporta infrastruktūra un ir patiesi priecīgs, ka PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” ir sakārtojis savu sporta stadionu, kuru varēs izmantot tehnikuma audzēkņi un pasniedzēji.

Pēc svinīgās atklāšanas tika iemēģināts jaunais basktebola laukums draudzības spēlē starp PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” skolotāju un basketbola kluba “Kraukļi” komandu, kuras sastāvā ir Liepājas Domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, dziedātājs Andris Ērglis un citas Liepājā plaši pazīstamas personības. Visu spēles laiku valdīja spraiga cīņa par to, kura komanda uzvarēs, un noslēgumā abas komandas spēli beidza ar neizšķirtu punktu skaitu, uzvarot draudzībai.

Pēc draudzības spēles tika apbalvoti uzvarētāji sporta dienā. Pirmo vietu un ceļojošo kausu šoreiz saņēma finanšu darbinieku 2. kurss. Noslēgumā apbalvoti tika arī tie audzēkņi, kuri visa mācību gada laikā ir ieguvuši godalgotas vietas dažādos starpskolu sporta čempionātos.

Sporta laukuma pārbūve notika Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Profesionālās izglītības kompetences centra “Liepājas Valsts tehnikums” modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros”, projekta Nr. 8.3.1.0/16/I/003. Darbus veica SIA “CTB”, kopš 2018. gada marta. Sporta stadiona pārbūves darbos tika investēti vairāk nekā 600 tūkstoši Euro.