«

»

Jūn
10

Aizvadīts kartingu čempionātu 2. posms

7. un 8. jūnijā mūsu audzēkņi no PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” piedalījās Latvijas kartinga čempionāta 2. posmā, LMT auto akadēmijas kartinga kausa 2. posmā, Latvijas Rotax izaicinājuma kausa 2. posmā un Pro-kart 2. posmā.

7. jūnijs tika aizvadīts ar brīvajiem treniņiem un kvalifikācijas braucieniem. Treniņi kopumā tika aizvadīti ar labiem rezultātiem, tikai Ingusam Andersonam neizdevās iegūt labus rezultātus, tehnisku iemeslu dēļ. RM Senior kvalifikācijas braucienā piedalījās Ričards Irbe un ieguva 5. vietu.

8. jūnijs iesākās ar iesildīšanās braucieniem un kvalifikācijas braucieniem. Kvalifikācijas braucienā Haralds Mucenieks izcīnīja 5. vietu, bet lielā karstuma dēļ Haralds Mucenieks bija mazliet zaudējis svaru, tāpēc tika diskvalificēts, tāpēc Haraldam Muceniekam, priekšfināla braucienā, bija jāstartē no beigām. Priekšfinālā Haralds Mucenieks startēja no beigām, bet viņam atkal izdevās iegūt 5. vietu, savukārt Ričards Irbe stabili noturēja savu pozīciju 5. vietā.

Fināla braucienā Haralds Mucenieks no 5. vietas pakāpās vēl augstāk, iegūstot godpilno 3. vietu, savukārt Ričards Irbe nemainīgi palika 5. vietā.

Liels paldies pilotiem un mehāniķiem Dāvim Dvoreckim, Ernestam Gmirekam, Viktoram Novikam un Gatim Irbem!

Paldies arī sponsoriem par atbalstu – Prolong un Elme Messer Latvija.