«

»

Jūl
18

Izglītības ministre apmeklē tehnikumu

Šodien, 2019. gada 18. jūlijā, Liepājā, darba vizītē viesojas izglītības ministre Ilga Šuplinska. Visas dienas laikā izglītības ministre kopā ar Liepājas Domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti apmeklē dažādas Liepājai nozīmīgas iestādes.  Šīs vizītes ietvaros pirmais pieturpunkts bija PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”.

Īsas prezentācijas laikā tehnikuma direktors Agris Ruperts kopā ar direktora vietnieci  izglītības organizēšanas un attīstības jomā Ilzi Kupši un direktora vietnieci audzināšanas un personības attīstības jomā Aigu Ūdri sniedza ieskatu tehnikuma struktūrā, iepazīstināja ar profesijām, kuras ir iespējams apgūt, pastāstīja par nākotnes plāniem, un sniedza savus ieteikumus izglītības nozares attīstīšanā.

Tehnikums ir  nozīmīga iestāde Liepājā, jo esam viena no tām izglītības iestādēm, kura sagatavo kvalificētus speciālistus, kuri papildina Liepājas uzņēmumus vai veido paši savus uzņēmumus, palīdzot Liepājai attīstīties un kļūt labākai. Kā apstiprināja Liepājas Domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis “Tehnikums ir svarīga izglītības iestāde Liepājā, tāpēc Liepājas Dome ar tehnikumu vienmēr cieši sadarbojas”.

Pēc prezentācijas viesi tika izvesti īsā ekskursijā pa tehnikuma renovētajām telpām, izrādot ar kādām modernām iekārtām strādā mūsu audzēkņi. Apmeklējuma beigās izglītības ministre Ilga Šuplinska atzina, ka ir ļoti priecīga, ka PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” ir tik daudz sasniedzis un turpina aktīvi strādāt pie savas izaugsmes.

Esam priecīgi, ka izglītības ministre izvēlājās mūs kā savu pirmo vizītes pieturpunktu un, ka mūsu tehnikuma administrācijas un pedagogu darbs tika atzinīgi novērtēts.