»

Jūl
08

Kartingu sacensībās iegūst 1. vietu

Mūsu audzēkņi no PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, 5. un 6. jūlijā, piedalījās Latvijas kartinga čempionāta 3. posmā, LMT auto akadēmijas kartinga kausa 3. posmā, Latvijas Rotax izaicinājuma kausa 3. posmā un Pro-kart 3. posmā.

5. jūlijā norisinājās brīvie treniņi un kvalifikācijas braucieni dažādās klasēs. TK (Tautas klasē) kvalifikācijas braucienā piedalījās Inguss Andersons, kurā palika 20. vietā. RM Senior klases kvalifikācijā piedalījās Ričards Irbe un ieguva 5. vietu. Savukārt Arnis Dreimanis TeK klasē uzstādīja ātrāko apļa laiku brīvo treniņu laikā (55,058 sek), apsteidzot otrās vietas ieguvēju par 0,067 sekundēm.

6. jūlijs iesākās ar iesildīšanās braucieniem un kvalifikācijas braucieniem. TeK klasē, kvalifikācijas braucienos, piedalījās Arnis Dreimanis un izcīnīja 4. vietu.

Pēc kvalifikācijas braucieniem sekoja priekšfināla un fināla braucieni. Priekšfinālā, TeK klasē, Arnis Dreimanis izcīnīja 2. vietu, taču Ričards Irbe, RM Senior klasē, palika nemainīgi 5. vietā, kaut arī tika uzstādīts otrais ātrākais apļa laiks (45,004 sekundes). TK (Tautas klasē) Inguss Andersons nemainīgi palika 20 vietā, savukārt fināla braucienā Ingusam nācās izstāties tehnisku iemeslu dēļ. Fināla braucienā Ričards Irbe no 5. vietas izcīnīja 4. vietu, kas ir Ričarda augstākais sasniegums šajā klasē, savukārt Arnis Dreimanis no 2. vietas izcīnīja godpilno 1. vietu.

Liels paldies pilotiem un mehaniķiem Haraldam Muceniekam, Artūram Atmatam, Viktoram Novikam, Gatim Irbem un Maksimam Timofējevam.

Paldies arī sponsoriem – Prolong un Elme Messer Latvija.