«

»

Jūl
01

Tehnikumā noslēdzies mācību gads

Ar 16 grupu izlaidumiem noslēdzies 2018./2019. mācību gads PIKC “Liepājas Valsts tehnikumā”. Šajā mācību gadā vislielākais gandarījums skolas vadībai ir par audzēkņu rezultātiem kvalifikācijas eksāmenos, profesionālajos meistarības konkursos, vispārējo priekšmetu olimpiādēs pilsētas mērogā un labajiem rezultātiem  nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “SkillsLatvia 2019”.

Tāpat kā iepriekšējā mācību gadā, arī šogad Finanšu ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija bija sarūpējušas katras vidējās un profesionālās vidējās izglītības mācību iestādes talantīgākajam absolventam 500 eur lielu stipendiju. Šogad stipendiju saņēma PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” absolvente Laura Jurševska.

Aizvadītajā mācību gada laikā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” audzēkņi piedalījās vairāk nekā 20 profesionālās meistarības konkursos, kuros iegūtas godalgotas vietas. Vairāki konkursi rīkoti arī tehnikuma telpās – apdares darbu, elektriķu, grāmatvežu.

Audzēkņi veiksmīgi startējuši arī Liepājas pilsētas olimpiādēs, iegūstot vairākas godalgotas vietas.

No 17. jūnija PIKC “Liepājas Valsts tehnikumā” notiek jauno audzēkņu uzņemšana vairāk nekā 25 mācību programmās, kas noslēgsies augusta sākumā. Kopumā plānots uzņemt vairāk nekā 400 audzēkņus programmās pēc pamatskolas, vidusskolas un Jauniešu Garantijas  programmā. Šobrīd dokumentus par mācību uzsākšanu PIKC “Liepājas Valsts tehnikumā” iesnieguši jau 220 jaunieši. “Ir programmas, kurās jau veidojas konkurss, piemēram, programmēšanas tehniķis un jaunajā mācību programmā frizieris – stilists,” norāda tehnikuma direktors Agris Ruperts.

Vairāk foto no izlaiduma meklē savā e-klases pastā!

Izlaidums plkst. 11.00

Izlaidums plkst. 13.00

Izlaidums plkst. 15.00

Izlaidums plkst. 17.00