«

»

Aug
28

Ar godalgotām vietām aizvadīti kartingu čempionāta vasaras posmi.

Kamēr citi vasaras pēdējā mēnesī steidza baudīt saulaino laiku, mūsu kartingu komanda aktīvi strādāja pie kartingu uzlabošanas, lai startētu Latvijas kartingu čempionāta 4. un 5. posmā.

9. un 10. augustā, Smiltenē norisinājās Latvijas kartingu čempionāta 4. posms, kurā priekšfināla braucienos TeK klasē Arnis Dreimanis ierindojās 3. vietā un Ričards Irbe RM Senior klasē ieguva 2. vietu. Fināla braucienos Arņa Dreimaņa pozīcija nemainījās un 4. posms tika noslēgts ar iegūto godalgoto 3. vietu, savukārt Ričards Irbe RM Senior klases fināla braucienā tika izsists no trases, kā rezultātā posmu noslēdza ierindojoties 4. vietā.

Divas nedēļas vēlāk – 23. un 24. augustā sporta kompleksā 333, norisinājās Latvijas kartingu čempionāta pirmspēdējais posms, kurā mūsu komandai gāja patiešām karsti.  Jau sākoties kvalifikācijas braucieniem, parādījām uz ko esam spējīgi – TeK klasē Arnis Dreimanis uzrādīja 2. ātrāko laiku un RM Senior klasē Ričards Irbe ieguva 3. vietu. Priekšfināla braucienos RM klasē Ričards iekļuva avārijā mazliet sabojājot kartingu un traumējot sevi, tomēr Ričards atgriezās trasē un finišēja piektais, bet Arnis Dreimanis TeK klasē priekšfināla braucienā ierindojās 1. vietā. Fināla braucienā TK (Tautas klase) Inguss Andersons uzrādīja 10. ātrāko apļa laiku, bet diemžēl tikai divus apļus pirms finiša, Ingusam nācās izstāties tehnisku iemeslu dēļ. Ričards Irbe pirmspēdējo posmu noslēdza finālā ierindojoties 5. vietā. Arnis Dreimanis TeK klasē, stabili atraujoties no pārējiem pilotiem, ieguva godalgoto 1. vietu.

Šobrīd lielajā kopvērtējumā TK klasē Inguss Andersons no 25. vietas ir pakāpies uz 21. vietu, Ričards Irbe RM Senior klasē atrodas 5. vietā, bet TeK klasē Arnis Dreimanis atrodas 3. vietā. Pavisam drīz uzzināsim kā noslēgsim šo čempionāta sezonu, jo jau nākamnedēļ, 6. un 7. septembrī, Jelgavā norisināsies Latvijas kartingu čempionāta pēdējais posms.

Kā vienmēr liels paldies pilotiem par lieliskajiem rezultātiem, paldies mehāniķiem, Haraldam Muceniekam, Artūram Atmatam, Viktoram Novikam un Gatim Irbem, par ieguldīto darbu un laiku un paldies mūsu sponsoriem – Prolong un Elme Messer Latvija par atbalstu.

Foto: ProKart LV