«

»

Sep
13

Noslēdzam kartingu čempionātu ar labiem rezultātiem

6. un 7. septembrī, Jelgavā, norisinājās Latvijas kartingu čempionāta 6. posms, kurš bija arī pēdējais kartingu sacensību sezonas pēdējais posms.

Kā jau ierasts, sacensības sākās ar treniņbraucieniem, katrā klasē. TeK klasē, Arnis Dreimanis cīnījās par to, lai treniņbraucienā uzrādītu ātrāko apļa laiku. Arnim izdevās uzrādīt ceturto ātrāko apļa laiku. Arī RM Senior klasē, Ričardam Irbem gāja līdzīgi, treniņbraucienā Ričards tāpat kā Arnis uzrādīja ceturto ātrāko apļa laiku, esot ļoti tuvu trešajai pozīcijai.

Pēc treniņbraucieniem tālāk sekoja kvalifikācijas braucieni, kurā RM Senior klasē Ričards Irbe kvalificējās 5. vietā, savukārt TeK klasē Arnis Dreimanis kvalificējās 4. vietā.

Priekšfinālā TeK klasē, mūsu pilotam Arnim gāja pavisam labi, brauciena laikā atrodoties pirmajā vietā. Diemžēl priekšfināla brauciena pēdējā apļa, pēdējos līkumos Arnis zaudēja līdera pozīciju, braucienu noslēdzot, ierindojoties 2. vietā. RM Senior klasē, priekšfināla braucienā Ričardam izdevās no 5. vietas pakāpties uz 4. pozīciju.

Fināla braucienā mūsu piloti nelika vilties. Ričards Irbe RM Senior klasē finišēja trešais. Šis Ričardam ir augstākais sasniegums RM Senior klasē, un pirmo reizi Ričards varēja stāvēt uz pjedestāla. Savukārt, Arnis Dreimanis TeK klasē finišēja 2. vietā, taču Arnis saņēma 5 sekunžu sodu, par neveiksmīgu konkurenta apdzīšanu, kā rezultātā no 2. vietas Arnis nokrita uz 4. vietu. Šī neveiksme Arnim sezonas kopvērtējumā lika zaudēt čempiona titulu.

Šo sezonu esam pabeiguši ar labiem rezultātiem. RM Senior klasē Ričards Irbe ar iegūtiem 133 punktiem ir ieguvis 5. vietu, no 4. vietas atpaliekot tikai par 2 puntiem. Savukārt, Arnis Dreimanis TeK klases kopvērtējumā ir ieguvis 180 punktus, iegūstot vicečemiona titulu, atpaliekot no 1. vietas tikai par 5 punktiem.

Esam lepni par mūsu pilotu uzrādīto sniegumu visas sezonas laikā!

Liels paldies arī mūsu mehāniķiem, Haraldam Muceniekam, Artūram Atmatam, Viktoram Novikam un Gatim Irbem, par ieguldīto darbu un laiku un paldies mūsu sponsoriem – Prolong un Elme Messer Latvija par sniegto atbalstu visas sezonas laikā.

Foto: ProKart LV